از برگزار کنندگان نمایشگاه دفاع مقدس تقدیر شد

با حضور مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت سپاد از آقای سیدمهدی طالبی به عنوان مدیر اجرایی نمایشگاه دفاع مقدس و نیز آقایان نجاتی، درجاتیانی، خسروی و اسدپور به خاطر تلاش های شبانه روزی ایشان در طراحی، اجرا و برگزاری این نمایشگاه تقدیر شد. نمایشگاه دفاع مقدس به همت شرکت سپاد از 31 شهریور تا 6 مهرماه سال جاری در محل ورودی مجتمع تجاری الماس شرق برگزار گردید.
مدیر روابط عمومی شرکت سپاد گفت: امسال با هدف اینکه عده بیشتری بتوانند از نمایشگاه استفاده نمایند، این نمایشگاه در محل ورودی مجتمع تجاری الماس شرق برپا شد و خوشبختانه این هدف محقق گردید؛ به طوریکه روزانه حدود 1000 نفر از نمایشگاه بازدید کردند.
وی افزود: صحنه های بسیار زیبایی در این نمایشگاه رقم خورد و همه اقشار مردم، بخصوص نوجوانان ضمن آشنایی با گوشه هایی از 8 سال دفاع مقدس، ارتباط خوبی با نام، یاد و وصایای شهدای دفاع مقدس برقرار کردند.


Picture2 - از برگزار کنندگان نمایشگاه دفاع مقدس تقدیر شدPicture3 - از برگزار کنندگان نمایشگاه دفاع مقدس تقدیر شدPicture4 - از برگزار کنندگان نمایشگاه دفاع مقدس تقدیر شدPicture5 - از برگزار کنندگان نمایشگاه دفاع مقدس تقدیر شدPicture6 - از برگزار کنندگان نمایشگاه دفاع مقدس تقدیر شد 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =